Suomisportin frisbeegolf-seuraillassa agendalla erilaiset työkalut ja toiminnot sekä tulevat uudistukset

Agendalla ryhmien työkalujen käyttö, uuteen jäsenkauteen liittyvät toimenpiteet, jäsenmaksujen muistutustoiminto sekä seuroille saatavissa olevat raportit oman seuran toiminnasta. Seuraillassa luodaan myös katsaus Suomisportiin 2023 ja tuleviin uudistuksiin palvelussa.

Kaivataanko seurassanne ohjausta ja vinkkejä Suomisportin käyttöön ja hyödyntämiseen seuratoiminnassa? Tule kuulolle Suomisportin frisbeegolf-seurailtaan, jonka Suomisportin ja SFL:n väki järjestävät Teamsissa tiistaina 14.3. klo 18-19. 

Agendalla ryhmien työkalujen käyttö, uuteen jäsenkauteen liittyvät toimenpiteet, jäsenmaksujen muistutustoiminto sekä seuroille saatavissa olevat raportit oman seuran toiminnasta. Seuraillassa luodaan myös katsaus Suomisportiin 2023 ja tuleviin uudistuksiin palvelussa.

Seuraillassa on varattu aikaa myös kysymyksille, ja niitä kannattaa esittää jo etukäteen lähettämällä mailia järjestösihteerille (sihteeri@frisbeegolfliitto.fi). 

Microsoft Teams -kokous

Liity tietokoneella, mobiilisovelluksella tai kokoustilan laitteella

Liity kokoukseen napsauttamalla tästä

Tervetuloa!